Vyhledávání

ČeskyEnglish (UK)DeutschFrançaisItalianoPolski

Menu, přímé odkazy, vyhledávání, přihlašování

Začátek HTML stránky

Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly všechny zásady přístupnosti podle metodik Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých), WCAG 1.0 v úrovni AA a Pravidel tvorby přístupného webu připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

Web je vytvořen podle specifikace XHTML 1.0 Transitional a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah je oddělen od stylu pomocí CSS, díky tomu je možné web prezentovat na dalších výstupních zařízeních. Velikost písma i všech bloků stránky je definovaná v relativních jednotkách, takže písmo se dá zvětšovat i zmenšovat pomocí nastavení prohlížeče.

 

Implementace podmíněně povinných pravidel podle zák. č. 365/2000 Sb.

 • Pravidlo č. 3 - splněno
  Web na některých místech využívá funkcí JavaScript, které mají ovšem pouze podpůrný charakter a zvyšují uživatelův komfort při prohlížení stránky. Při vypnutí JavaScriptu nedochází ke ztrátě přístupu k informacím, ani k zamezení využití podstatných funkcí.
 • Pravidlo č. 9 - splněno
 • Pravidlo č. 14 - splněno
 • Pravidlo č. 15 - splněno
 • Pravidlo č. 17 - splněno
  Všechny stránky obsahují skryté navigační bloky, kterými lze přeskočit menu a přejí rovnou na hlavné text článku nebo patičku. V cíli skoku je zpětný odkaz na začátek stránky.
 • Pravidlo č. 20 - splněno
 • Pravidlo č. 23 - splněno

Validní XHTML 1.0 Transitional! Validní CSS 2 Web odpovídá pravidlům přístupnosti WCAG 1.0 AA

Některé informace nabízíme v podobě stažitelných dokumentů (PDF, DOC, XLS), a to především z důvodu jejich velkého rozsahu či nedostupnosti dokumentů v jiné podobě (např. vyhlášky na úřední desce). Pro zobrazení těchto dokumentů jsou potřeba příslušné prohlížeče, které lze zdarma stáhnout i z našich stránek.

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkcionality webu kontaktujte prosím správce webu na adrese webmaster@mudk.cz.

 

Základní kontakt

Oficiální název

Město Dvůr Králové nad Labem

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 38
Dvůr Králové nad Labem
544 17

Hodiny pro veřejnost

Po, st: 8:00 - 17:00
Út, čt, pá: 8:00 - 11:30

epodatelna@mudk.cz

Telefon

+420 499 318 111

Fax

+420 499 320 178

Datová schránka

mu5b26c

00277819

Rychlé odkazyKalendář akcí
Patička (Konec obsahové části)

Začátek HTML stránky
Portál veřejné správy         Portál územních samospráv         EUROPE DIRECT         Královéhradecký kraj         Věnná města         Podzvičinsko

Oficiální internetové stránky města Dvůr Králové nad Labem • Provozovatel Město Dvůr Králové nad Labem • Copyright © 2010