Odbavovací systém registru vozidel

Město Dvůr Králové nad Labem připravilo pro veřejnost službu odbavovacího systému pracoviště registru vozidel v Nedbalově ulici, čp. 574. Jeho cílem je zpřehlednění odbavování a větší komfort klientů. Přes odkazy uvedené v článku se můžete objednat na konkrétní datum a čas, který vám bude vyhovovat, či zjistit aktuální frontu u přepážek. Do odbavovacího systému můžete vstoupit také přímo z hlavní stránky webu www.mudk.cz, kde byla za tímto účelem zřízena nová informační dlaždice s názvem Rezervace registr vozidel.


Registr vozidel odboru dopravního a správního
Nedbalova 574, 544 17 Dvůr Králové nad Labem


Hodiny pro veřejnost:
Po, st: 8:00–17:00 hod.
Út, čt, pá: 8:00–11:30 hod.


Rezervace termínu na registru vozidel


Tato funkce umožňuje rezervaci místa u přepážky pro vámi požadovaný úkon na konkrétní den a hodinu. Abychom však neznevýhodnili klienty bez internetového objednání, na každou hodinu se pro daný úkon může objednat pouze jediná osoba. Zbytek kapacity zůstává k dispozici občanům, kteří na registr vozidel přišli bez objednání.

Systém vygeneruje čtyřmístný číselný PIN kód, který na základě vašeho výběru obdržíte e-mailem či SMS zprávou a po příchodu na pracoviště jej zadáte do terminálu (Klienti objednaní z internetu). Na jeho základě vám terminál vydá lístek s pořadovým číslem a budete přednostně zařazeni do fronty. Platnost vašeho PIN kódu je v rozmezí 20 minut před až 10 minut po čase vaší rezervace, v případě jeho nevyužití rezervace propadá. Možná je rezervace jen jedné osoby na jeden úkon na konkrétní hodinu.


Aktuální stav přepážky: Kolik lidí je ve frontě?

Pomocí této funkce je možné zjistit, kolik klientů čeká na odbavení u přepážky pro vámi zvolenou službu.
Vytvořeno 2.10.2017 8:53:42 | přečteno 27974x | Bc. Jan Skalický, MSc.