Zveřejnění účastnického rozhraní dle zákona č. 127/2015 Sb.

Technická specifikace účastnických rozhraní poskytovaných městem Dvůr Králové nad Labem

Na základě vydaného osvědčení č. 4111 o komunikační činnosti město Dvůr Králové nad Labem oznamuje dle § 73 odst. 7 a 8 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o elektronických komunikacích), typy rozhraní své komunikační sítě pro připojení přístrojů.

Rozhraní datových služeb

Rozhraní
Mezinárodní doporučení
Konektor
 Optická vlákna - SM 9/125μm
(nenasvícená)
ITU-T G.657.A1,
ITU-T G.652.D
Optický LC/PC
(ODF poskytovatele)

Vytvořeno 4.5.2017 8:42:37 | přečteno 815x | Bc. Jan Skalický, MSc.